Cewka elektrozaworu zamiennik ATOS SP-COU-24DC/80 DC Fi 18 24V do rozdzielacza
Cewka fi 18 SP-COU-24DC/80
  • Code: CEWKA18 24DC/80
  • Verfügbarkeit: Vorhanden Vorhanden  (6 szt.)
  • szt.
 Cewka elektromagnetyczna SP-COU-24DC/80 – niezawodność, która napędza Twój system!
Zastosowanie: Cewka przeznaczona do zaworów hydraulicznych w układach automatyki przemysłowej, maszyn budowlanych i systemów mobilnych. Kompatybilna z zaworami Atos oraz innymi komponentami o średnicy rdzenia 18,3 mm.
Napięcie 24 VDC – idealne do standardowych aplikacji
Wysoka moc – 33 W – gwarancja skutecznego działania
Średnica wewnętrzna fi 18,3 mm
Klasa izolacji H & praca ciągła (ED 100%) – odporna na intensywną eksploatację
Złącze DIN 43650 – szybki montaż, wygoda użytkowania
Szerokość (średnica zewnętrzna): ok. 40 mm
Wysokość całkowita: 39 mm
✅ Klasa izolacji: H (do 180°C)